Në mesjavë luhen tri ndeshje të javës së pestë

Në mesjavë luhen tri ndeshje të javës së pestë

Gara në Superligën e Kosovës në hendboll (meshkujt) vazhdon me ndeshjet e xhiros së pestë, që luhen në mesjavë. Do të luhen tri ndeshje kurse dy tjera janë shtyer për më vonë.

Të mërkurën (sot) është ndeshja në mes të Prizrenit dhe Kastriotit që fillon në ora 16:30. Prizreni është i teti me 2 pikë kurse Kastrioti i pesti me 4 pikë të mbledhura, më shumë në Insporti.com.