Nëse Liverpool fiton, do të shkoj në Papua New Guinea

Nëse Liverpool fiton, do të shkoj në Papua New Guinea

Këtë zotim e kishte bërë kohë më parë Gary Neville, ish futbollisti dhe kapiteni i Manchester United.

Tani pasi Liverpool u shpall kampion në Premier League, kanë filluar talljet me të.

Sky Sports e ka përgatitur një video, përmes të cilës ngacmon analistin Neville.

Më poshtë e keni videon:

#WheresGary?

"Liverpool could win the league and I might have to move to Papua New Guinea or something!"Has anyone seen Gary Neville? 👀#WheresGary 🤔

Gepostet von Sky Sports am Donnerstag, 25. Juni 2020

Insajderi.com