Neymar jep lajmin e madh rreth lëndimit

Neymar jep lajmin e madh rreth lëndimit

Futbollisti i Paris Saint-Germainit dhe kombëtares së Brazilit, Neymar ka postuar një video në instagram dhe adhuruesit e tij kanë shpërthyer nga gëzimi.

Për dallim nga postimet e tij të fundit ku shihej me të dashurën e tij duke bërë shoping, ose duke bërë ekzibicione derisa ishte në karrocë ose e kishte këmbën të imobilizuar, postimi i radhës i Neymarit konfirmon një lajm të madh që ka të bëjë më shëndetin e tij, të cilin po e prisnin të gjuthë adhuruesit e tij dhe të Brazilit.

Shikoni postimin e Neymarit në Instagram.