“Neymar mund kthehet, por fillimisht të kërkojë falje”

“Neymar mund kthehet, por fillimisht të kërkojë falje”

Kandidati i Barcelonës për president, Jordi Farre, ylli i Paris Saint-Germain, Neymar, është i mirëseardhur të kthehet në klub, por fillimisht duhet të kërkojë falje.

“Neymar do të ishte i mirë se ardhur, por fillimisht duhet të bëjë një veprim”, ka thënë Farre për RAC1, njofton Insajderi.

“Ai fillimisht duhet të tërheq akuzat që ka bërë dhe më pas të kërkojë falje”./Insajderi.com