Brazili ka shënuar golin e parë të ndeshjes me Meksikën, pas një depërtimi dhe asistimi të bukur nga Wilian. Golin e ka shënuar superylli brazilian Neymar në minutën 51-" />

Neymar shënon për Brazilin (VIDEO)