Ngjarje e rëndë në futboll, trajnerit i bie të fikët gjatë ndeshjes

Ngjarje e rëndë në futboll, trajnerit i bie të fikët gjatë ndeshjes

Dinamo e Bukureshtit është në ankth për trajnerin e vet Eugen Nagoe, i cili pësoi një infarkt gjatë ndeshjes kundër Universitatea Craiova, në National Arena.

Ishte minuta e 25-të e ndeshjes kur nga stoli i Dinamos erdhi sinjali që diçka po ndodhte dhe më pas u kuptua që trajneri ndihej keq.Lajmi i plotë në Insporti.com