N’Golo Kante në Inter?

N’Golo Kante në Inter?

Neuroazurët ia kanë vënë syrin mesfushorit të Bluve të Londrës.

Inter po e konsiderojnë blerjen e mesfushorit të Chelesas, N’Golo Kante, shkruan Gazzetta dello Sport, njofton Insajderi.

Kante, fitues i kupës së botës me Francën, nuk është i kënaqur me pozitën aktuale në Chelsea, pasi Jorginho ka marrë rolin kryesor në mesfushë.

Prandaj, Kante, dikur i pashitshëm nuk është më kështu dhe Inter mund të kapitalizojë në këtë mundësi.