Nokauti që rrëqethi secilin që e shikoi

Nokauti që rrëqethi secilin që e shikoi

Edward Massey ka fituar në sekondën e 18-të meçin me kundërshtarin e tij Martin Sanikidze në manifestimin e sporteve luftarake, të njohur si M-1.

Massey, ish boksier, i cili është suspenduar nga autoritet e boksit në SHBA dhe më pas ka vazhduar karrierën në kik boks dhe MMA, ka tmerruar secilin që e ka parë këtë meç me shkelmin e fuqishëm me të majtën pasi e qëlloi në kokë Sanikidzen , cili u plandos pa vetëdije në dysheme.

Shikoni pamjet e nokautit brutal në M-1.