Nuk e do as Interi dhe as Unitedi, një skuadër angleze interesohet për Sanchezin

Nuk e do as Interi dhe as Unitedi, një skuadër angleze interesohet për Sanchezin

Sulmuesi i Manchester United, i huazuar këtë sezon te Milani Alexis Sanchez mund të përfundojë sezonin e ardhshëm te skuadra e West Hamit në kampionatin anglez.

Sipas tabloidit britanik “The Sun”, klubi anglez ka kontaktuar menaxherin e futbollistit kilian Fernando Feliçeviç për ta bindur ish-sulmuesin e Barcelonës dhe Arsenalit që të veshë fanelën e skuadrës angleze, me shume ne Insporti.com