Nuk ndalet Drita, fiton ndaj Trepçës 89

Nuk ndalet Skuadra nga Gjilanii. Mposht Trepçën 89 me rezultat 2 me 0.

Nuk ndalet Drita, fiton ndaj Trepçës 89

Skuadra nga Gjilani Drita e ka mposhtur Trepçen 89 me rezultat 2 me 0.

Kastriot Rexha dhe Astrit Fazliu janë dy golashënuesit që vulosën fitoren e Dritës. Kështu Drita fioi tri pikë të rëndësishme në garë për titull.

Drita tani ka 49 pikë të grumbulluara dhe ka mbrapa Prishtinën dhe Ballkanin në garë për titullin e kampionit.

Poashtu edhe rivali i qytetit Gjilani është në formë të mirë duke synuar t’ju afrohet liderëve. /Insajderi/