Nusja kërcen nga ballkoni “për të ju bashkuar” burrit që vrau veten disa ditë pas dasmës

Nusja kërcen nga ballkoni “për të ju bashkuar” burrit që vrau veten disa ditë pas dasmës

Një nuse zemërthyer kërceu nga ballkoni pasi burri i saj vrau veten pas dasmës, thotë policia.

Dhëndri i mori vetes jetën të mërkurën, kur u gjet i helmuar në makinën e shkatërruar.

Ai kishte lënë një letër ku tregonte se ishte ngacmuar nga dy inxhinier që punonin bashkë me të.

Gruaja e tij e dëshpëruar, një studente e mjekësisë në të 20-tat, shkroi një shënim sipas të cilit ajo dëshironte t’i bashkohej burrit të saj, dhe kërceu nga ballkoni i një qendre tregtare në Indore, një qytet në Indi, të premtën në mëngjes.

Ajo i mbijetoi rënies dhe është duke u trajtuar në spital për plagë serioze në kokë dhe në këmbë, vetëm dy javë pasi ajo dhe burri saj u kurorëzuan./Insajderi.com