Ospina e shmangi për mrekulli Messin

Ospina e shmangi për mrekulli Messin

Portieri i Napolit, David Ospina ka mahnitur të gjithë tifozët në ‘Sao Paolo’ dhe në rrjetet sociale, me veprimin e tij ndaj Lionel Messit, në pjesën e parë gjatë të ndeshjes Napoli – Barcelona. Ndeshja përfundoi baras me rezultat 1:1.

Dries Mertens pastaj e ka kaluar në epërsi Napolit, ndërsa Antoine Griezmann ka barazuar në pjesën e dytë, më shumë në Insporti.com.