Ozil-it i kthehet buzëqeshja

Ozil-it i kthehet buzëqeshja

Mesfushori turk Mesut Ozil do të vazhdojë karrierën në ligën e vendit të origjinës së tij.

Ai nga Arsenali është transfeuar tek gjiganti turk Fenerbahce, njofton Insajderi.

Goal, ka publikuar disa fotografi të tij, ku shihet Ozil duke buzëqeshur.

Kampioni i botës me Gjermaninë për një kohë të gjatë ishte rezervist në Londër tek Arsenali.

Të shumta ishin mosmarrëveshjet e tij me klubin. Gjithçka mbaroi me transferin e tij në Şükrü Saracoğlu Stadium dhe ai tashmë shihet “i lumtur. /Insajderi.com

 

Mesut Ozil is a Fenerbahce player and he can’t stop smiling about it 💛💙

Posted by Goal on Monday, 25 January 2021