Pajtim Kasami ka shënuar një super gol kundër Baselit (VIDEO)

Pajtim Kasami ka shënuar një super gol kundër Baselit (VIDEO)

Pak minuta më parë, Pajtim Kasami ka shënuar një golë shumë të bukur duke ja siguruar fitoren Sionit kundër Baselit me rezultat 1 me 0.

Shqiptari Pajtim Kasami ka shënuar në minutën e 27’ të takimit dhe ekipi i tij ka arritur të mbajë epërsinë deri në fund të takimit, raporton Insajderi,

Ekipi i Sionit është duke luftuar për të mbetur në ligë, ndërsa Basel po lufton për një nga dy pozitat e para në tabelë, por kjo humbje nuk i ka rrezikuar pozitën në të cilën ajo gjendet./Insajderi.com

https://www.youtube.com/watch?v=t5wprLJqJ1A&feature=emb_titleVideo