Pamje të reja nga sulmi në Las Vegas

Pamje të reja nga sulmi në Las Vegas

Eksperti i Pokerit, Dan Bilzerian ishte dëshmitar i sulmit të tmerrshëm të armatosur në Las Vegas.

Ai ka shpërndarë në Snapchat një video, ku shihet duke vrapuar për ta shpëtuar kokën nga plumbat, transmeton telegrafi.

Dhe derisa vrapon dhe mundohet të gjejë një vend për t’u strehuar, ai dëgjohet duke thënë “një vajzë sapo u qëllua me plumb në kokë”.

http://www.mirror.co.uk/news/world-news/king-instagram-dan-bilzerian-posts-11272971#ICID=OffSiteVideo