Pamje të tmerrshme, prindi tenton ta hedh vajzën pesë muajshe nga dritarja

Pamje të tmerrshme, prindi tenton ta hedh vajzën pesë muajshe nga dritarja

Një baba në qytetin rus Saransk ka tentuar të hedhë vajzën e tij 5 muajshe nga dritarja.

Mediat ndërkombëtare shkruajnë se burri, identiteti i të cilit s’bëhet i ditur ka nxjerrë të bijën në dritaren e apartamentit të katit të tretë ku banonin dhe ka tentuar ta hedhë atë.

Fatmirësisht policia në Saransk në Rusi, ka ndërhyrë në kohë duke ja hequr fëmijën nga duart të atit.

Vajza e mitur është dërguar në një spital, ndërsa i ati u prangos.