Pas dasmës madhështore, Ramos shijon pushimet në Egjipt

Pas dasmës madhështore, Ramos shijon pushimet në Egjipt

Pas dasmës madhështore në katedralen e Sevillias, Sergio Ramos është duke shijuar muajin e mjaltit me bashkëshorten e tij Pilar Rubio dhe 3 djemtë.

Ndalesa e radhës e kapitenit të Realit të Madridit është Hurghada në Egjipt.

Ramos ka ende nevojë edhe për disa ditë relaks pasi e pret një sezon shumë i ngjeshur dhe me impenjime të shumta me Los Blancos.