Pas deklaratës turpëruese të Zidane – reagon menaxheri i Gareth Bale

Pas deklaratës turpëruese të Zidane – reagon menaxheri i Gareth Bale

Deklarata e trajnerit Zinedine Zidane për Gareth Bale ka bërë xhiron e të gjitha medieve botërore.

Numri një i stolit nuk e aktivizoi në ndeshjen e humbur ndaj Bayern Munchen-it dhe deklaroi hapur se donte që sulmuesi të shitej sa më parë, më shumë në Insporti.com.