Pas pjesë së parë, Real Madrid në epërsi ndaj Inter

Pas pjesë së parë, Real Madrid në epërsi ndaj Inter

Kanë mbaruar 45’  minutat e parë të ndeshjes më të rëndësishme të natës së martë në grupet e Ligës së Kampionëve, ku Reali i Madridit po avancon me rezultat 2:1 kundër Inter, njofton Insajderi.

Reali shënoi dy herë, me Benzema (25’) dhe Ramos (33’), ndërsa golin për italianët e shënoi sulmuesi argjentinas, Lautaro Martinez në minutën e 35’ të ndeshjes. /Insajderi.com