Paul Lambert: “Shaqiri ka nevojë për ndihmë”

Paul Lambert: “Shaqiri ka nevojë për ndihmë”

Stoke City po përgatitet të ndeshet me Evertonin të shtunën në stadiumin “bet365”, dhe skuadra vendase nuk ka fituar që nga viti 2015 kundër skuadrës nga Liverpool.

“Na duhen golat edhe nga pjesët tjera të fushës, nëse e arrijmë këtë atëherë jemi në lojë. nëse të gjtihë arrijnë të shënojnë, kemi mundësi të mbesin në premier league”, ka thënë Lambert.

Për më tëpër, klikoni KËTU

Paul Lambert: “Shaqiri ka nevojë për ndihmë”