Përfundon ndeshja në mes FC Prishtina dhe Drita

Përfundon ndeshja në mes FC Prishtina dhe Drita

Ka përfunduar ndeshja në mes FC Prishtina dhe Drita dhe të dyja ekipet janë ndarë në paqe duke barazuar me rezultat 1 me 1.

Prishtina ishte ajo që shënoi e para përmes Krasniqit në minute e 6’ të takimit dhe pjesa e pare përfundoi me këtë rezultat, raporton Insajderi.

Në pjesën e dytë ishte Drita ajo që me doemos tentonte barazimin e rezultatit dhe këtë e arriti tek në minutën e 80’ të ndeshjes kur Fazliu barazoi gjithçka.

65 pikë ka Drita tani këtë barazim dhe ka 4 pikë më shumë se përcjellësi i parë, Gjilani kur kanë mbetur edhe 3 gjiro para se të përfundojë ky sezon./Insajderi.com