Përqafimi i gjyshes së Cerrones dhe McGregorit

Përqafimi i gjyshes së Cerrones dhe McGregorit

Conor McGregor fitoi 40 sekonda meçin me amerikanin Donald Cerrone. Per super yllin irlandez të UFC-së, kjo ishte fitorja e 22-të në karrierë.

Pas përfundimit të meçit, gjyshja e Cerrones shkoi për ta uruar dhe përqafuar irlandezin. 82 vjeçarja është bërë hit në rrjetet sociale për këtë veprim, më shumë në Insporti.com.