Pësoi rrahje brutale nga McGregor, dërgohet me urgjencë në spital

Pësoi rrahje brutale nga McGregor, dërgohet me urgjencë në spital

Conor McGregor fitoi 40 sekonda meçin me amerikanin Donald Cerrone. Per super yllin irlandez të UFC-së, kjo ishte fitorja e 22-të në karrierë.

Donald ‘Cowboy’ Cerrone është dërguar për në spital pas rrahjes brutale që e pësoi nga Conor McGregor.

Cerrone u mposht për 40 sekonda nga irlandezi, që në rikthimin e tij të parë në oktagon tregoi vlerat e tij.

Veterani amerikan është shkatërruar me goditje në shpatulla dhe në fytyrë nga McGregor, më shumë në Insporti.com.