Pioli: Për titullin në Serie A flasë vetëm në mes të marsit

Pioli: Për titullin në Serie A flasë vetëm në mes të marsit

Trajneri  Milanit, Stefano Pioli, ka thënë për Ssudetto flet vetëm në mes të marsit.

Milan është lider në tabelë dhe ka shfaqur një formë të mirë këtë sezon. Por, strategu s’dëshiron të flasë për këtë.

“Fjalën Scudetto do ta përmend vetëm në mesin e majit, po e bëni vazhdimisht këtë pyetje dhe nuk është e nevojshme ti përgjigjem”.

Skuadra ka dy ndjekës serioz për kreun e tabelës, Interin dhe Juventuesin. /Insajderi.com