Pique synon të jetë president i Barcelonës

Pique synon të jetë president i Barcelonës

Gerard Pique, ka kërkuar 65 mijë nënshkrime që i hapin rrugë kandidaturës së tij për president të Barcelonës.

Mbrojtësi spanjoll ka pësuar një lëndim në gjurin e tij të djathtë.

Sipas Deportivo, ai tashmë po synon ta marrë karrigen e presidentit të Barcelonës.

Ronaldo Araujo dhe transferimi potencial i Eric Garcia, do të jenë zëvendësuesit e Pique. /Insajderi.com