Plepolli zbulon super pagat e dy futbollistëve të Llapit

Plepolli zbulon super pagat e dy futbollistëve të Llapit

Të ftuar në emisionin Favorit në T7 sonte ishin ish-përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunajki dhe trajneri e analisti i futbollit, Arsim Plepolli.vazhdo në Insporti.com