Pochettino beson se Neymar e Mbappe do të qëndrojnë në PSG

Pochettino beson se Neymar e Mbappe do të qëndrojnë në PSG

Trajneri i Paris Saint-Germain, Mauricio, ka deklaruar se beson që Neymar e Mbappe do të mbesin në Paris.

Ai, madje ai mendon që për një kohë të gjatë të sulmuesit latinë do të jenë në këtë klub, përcjell Insajderi.

“Besoj që Neymar dhe Mbappe do të mbeten, e kam një ndjesi që do të qëndrojë për një kohë të gjatë te PSG-ja”, ka thënë Pochettino për RMC.

“Dhe nuk kam dyshime, jam shumë optimist. Klubi po punon shumë që t’i mbajë ata me ne”. /Insajderi.com