Pochettino dëshiron largimin nga PSG-ja

Pochettino dëshiron largimin nga PSG-ja

Trajneri argjentinas, Mauricio Pochettino, u ka thënë drejtuesve të PSG-së se dëshiron të largohet nga klubi, transmeton Insajderi.

Ky vendim erdhi gjashtë muaj pasi argjentiasi morri drejtimin e skuadrës nga Parisi.

Interesim për 49 vjeçarin kanë shprehur Real Madridi dhe Tottenham.

Pochettino në gjashtë muaj sa ka qenë në krye të parisinëve ka arritur të fitoj dy tituj./Insajderi.com