Premier League sot

Premier League sot

Premier League zhvillon sot katër ndeshje të xhiros së 10, njofton Insajderi.

Liverpool nga ora 13:30 luan kundër Brington & Hove në udhëtim.

Ndëra Manchester City në shtëpi e pret Burnley.

Të shtunën po ashtu zhvillohen dhee dy ndeshje: Everton &Leeds United dhe West Bromwich Albion & Sheffield United. /Insajderi.com