Premier Liga ka 4 ndeshje në orar për ditën e sotme

Premier Liga ka 4 ndeshje në orar për ditën e sotme

Premier Liga është duke shkuar drejt fundit të saj për këtë sezon dhe ata janë duke u munduar që ta zënë hapin e humbur nga pezullimi shkaku i pandemisë, prandaj pothuajse çdo ditë, kemi ndeshje nga ky kampionat.

Everton vs Aston Villa, Leicester vs Sheffield United, Crystal Palace vs Manchester United dhe Sauthampton vs Brighton, janë ndeshjet e ditës së sotme.

Vëmendje të veçantë kanë fituar ndeshjet si Leicester vs Sheffield dhe Crystal Palace vs United, shkaku i garës që Leicester dhe Manchester United janë duke e bërë për pozitën e top 4./Insajderi.com