Premier Liga në programin e saj për sot ka 4 ndeshje

Premier Liga në programin e saj për sot ka 4 ndeshje

Premier Liga rikthehet sot me disa ndeshje të mbetura të javës së 37-të.

Brighton vs Neëcastle dhe Sheffield United vs Everton janë 2 ndeshjet që zhvillohen nga ora 19:00, ndërsa ndeshja tjetër që zhvillohet nga ora 21:15, është ajo në mes të Wolves vs Crystal Palace.

Wolves dhe Sheffield United janë duke garuar me njëra tjetrën për të arritur një vend që dërgon në Evropa Ligë dhe rrjedhimisht, ndeshjet e këtyre ekipeve do të kenë vëmendjen më të madhe./Insajderi.com