Presidenti i klubit nga Serie A i infektuar me koronavirus

Presidenti i klubit nga Serie A i infektuar me koronavirus

Njeriu i parë i skuadrës italiane Brescias, Massimo Cellino, konfirmoi thashethemet e përhapura në mediat italiane se është infektuar me koronavirus.

Në një prononcim të fundit, presidenti i njohur i futbollit italian tregon se është infektuar ai dhe e bija, ndërsa shton se ka kryer analizat mjekësore në spital, më shumë në Insporti.com.