Prishtina – Ballkani, ky është çmimi i biletave

Prishtina – Ballkani, ky është çmimi i biletave

Ndeshja ndërmjet Prishtinës dhe Ballkanit është duke u pritur me shumë interes dhe pritet që në stadiumin “Fadil Vokrri”, atmosfera të jetë shumë e mirë.më shumë në Insporti.com.