Prishtina ndeshjet për kualifikime në Champions i luan në Shqipëri

Prishtina ndeshjet për kualifikime në Champions i luan në Shqipëri

KF Prishtina ndeshjet kualifikuese për Ligën e Kampionëve do t’i luaj në Shqipëri, dhe jo siç ishte paraparë më herët në Ishujt Faroe, shkruan Insajderi.

Ndeshjet do të luhen në Elbasan dhe Durrës.

Lajmin e ka konfirmuar vetë klubi nga kryeqyteti nëpërmjet rrjetit social Facebook.

Lajmi shumë shpejtë pritet të konfirmohet edhe nga UEFA./insajderi.com