Probleme në shtëpi – burri mbyt të birin 1-vjeçar në ujë pastaj kryen vetëvrasje

Probleme në shtëpi – burri mbyt të birin 1-vjeçar në ujë pastaj kryen vetëvrasje

Autoritetet në Orlando, besojnë se një baba 28-vjeçar dhe djali i tij i vogël trupat e të cilëve u gjetën në një liqen të hënën vdiqën në një vrasje-vetëvrasje, njofton Insajderi.

Orlando Sentinel, WESH dhe WKMG, duke cituar policinë, të gjithë raportojnë se Miguel Leonardo Hernandez dhe nëna e djalit të tij ishin përfshirë në një mosmarrëveshje të brendshme që përfundoi me babanë dhe djalin të vdekur në Liqenin George.

Sipas raporteve, policia beson se babai mbyti djalin e tij, Kevin Leonardo-Cisnero, para se të kthehej në ujë dhe të lëvizte më tej, ku edhe ai u mbyt.

Kevin mbushi 1 vjet shkurtin e kaluar.

Hetuesit e Orlandos i kanë karakterizuar vdekjet si një vrasje-vetëvrasje të mundshme, duke vërejtur mungesën e ndonjë të dyshuari tjetër në çështje.

Trupat u zbuluan të hënën në mbrëmje pak para oërs 8:00. Policia tha se kishte përleshje të shumta midis Hernandez, i cili jetonte në Orlando dhe nënës së Kevin.

“Kishte shumë debate mes çiftit,” tha zëdhënësi i policisë Heidi Rodriguez. /Insajderi.com

Burimi: People