Pronarë të rinj të Newcastle me synime të “çmendura”, synojnë Allegrin dhe Icardin

Pronarë të rinj të Newcastle me synime të “çmendura”, synojnë Allegrin dhe Icardin

Shtohen zërat për blerjen e Newcastle United nga një grup miliarderësh arabë me në krye Mohamed Bin Salman.

Presidenti aktual i qymyrxhinjëve Mike Ashley prej kohësh e ka nxjerrë në shitje klubin dhe po negocion me kompaninë arabe, me shume ne Insport.com