PSG fillon bisedimet me përfaqësuesit e Lionel Messi-t

PSG fillon bisedimet me përfaqësuesit e Lionel Messi-t

Paris Saint Germain po shikojnë se si mund ta ribashkojnë Neymar-in me Lionel Messi-n.

PSG ka filluar bisedimet me përfaqësuesit e Lionel Messi-t dhe po provojnë ta sjellin legjendën e Barcelonës në Francë, shkruan Ole, njofton Insajderi.

Përkundër kësaj Manchester City mbesin favorit për të nënshkruar me argjentinasin.

Gjithsesi, “gjelat” tashmë edhe zyrtarisht i janë future garës për Messi-n./Insajderi.com