Rahoveci mposht Ponte Prizren dhe kalon në gjysmëfinale

Rahoveci mposht Ponte Prizren dhe kalon në gjysmëfinale

Rahoveci është skuadra që ka kaluar në gjysmëfinale të Play-offit në Superligë.

Rahovecasit mposhtën në takimin e tretë Ponte Prizrenin me rezultatin 84:65, më shumë në Insporti.com.