Ramdani: Jam i kënaqur me futbollistët, nuk u dorëzuan deri në fund

Ramdani: Jam i kënaqur me futbollistët, nuk u dorëzuan deri në fund

KF Feronikeli është mposhtur në ndeshjen e parë nga Slovan Bratislava në kuadër të rrethit të dytë kualifikues të Ligës së Evropës.

Për nikoqirët shënuan Nono dhe Andraz Sporar, derisa për mysafirët nga Drenasi shënoi Mendurim Hoti, më shumë në Insporti.com.