Ramos shënon gol dhe feston me shqiponjë (VIDEO)

Ramos shënon gol dhe feston me shqiponjë (VIDEO)

Real Madrid ka shënuar fitore me rezultatin 0:4 në përballjen kundër Eibar, në xhiron e 13-të të La Liga.

Në këtë ndeshje shkëlqeu Karim Benzema, i cili realizoi golin e parë qysh në minutën e 17’.

Ramos dyfishoi epërsinë e Realit, kur nga pika e bardhë realizoi për 2:0, në minutë e 20’ të takimit. Më shumë në Insport.