Rashica dhe e fejuara e tij i nisin pushimet – ja çfarë iu ndodhi

Rashica dhe e fejuara e tij i nisin pushimet – ja çfarë iu ndodhi

Pas një stinori tejet të ngarkuar, Milot Rashica dhe e fejuara e tij Belkiz Kera i kanë nisur pushimet.

Destinacioni i çiftit është Azia më saktësisht në Maldive.

Lexoni më shumë në Insporti