Rashica e Belkizi nisin pushimet – publikojnë foto nga ky vend luksoz [Foto]

Rashica e Belkizi nisin pushimet – publikojnë foto nga ky vend luksoz [Foto]

Koha e pushimeve për futbollistët.

Pas disa ndeshjeve me radhë pa fitore, futbollistët e Werder Bremen kanë nisur pushimet dhe do të tentojnë t’i rimbushin bateritë dhe të kthehen për të përmirësuar situatën.

Në mesin e tyre është edhe ylli i Kosovës, Milot Rashica, që me partneren Belkiz Kera ka zgjedhur të vizitojë Dubain.

Rashica këtë foto e ka ndarë me ndjekësit në faqen e tij zyrtare në Instagram, ku ka postuar edhe simbolin e një zemre.

Kujtojmë se Rashica me Werder Bremenin janë në pushim dimëror dhe nuk luajnë në Bundesliga deri më 18 janar.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by MILOT RASHICA (@milotrashica7) on