Rashica i shënon gol Heerenveenit të Zenelit [video]

Rashica i shënon gol Heerenveenit të Zenelit [video]

Milot Rashica ka realizuar gol në takimin që po zhvillohet aktualisht në Eredivisie, ndërmjet Heerenveen dhe Vitesse.

Kosovari shënoi gol për Vitessen në minutën e 17-të, raporton Insajderi.

Hereenveen është skuadra e Arbër Zenelit, sulmuesit tjetër të Kosovës, i cili nuk luan në këtë takim për shkak të lëndimit. /Insajderi.com