RB Leipzig nuk paguan shumën për Rashica – Altin Lala në Milano

RB Leipzig nuk paguan shumën për Rashica – Altin Lala në Milano

Edhe pse ishte raportuar për një marrëveshje në mes të Milot Rashica dhe RB Leipzig, duket se këta të fundit, nuk po arrijnë marrëveshje me Bremen, duke refuzuar të paguajnë shumën e kërkuar për lojtarin.

Bild njofton se RB Leipzig, ka njoftuar Bremenin se nuk mund të paguajë 25 milion euro për Rashica, transmeton Insajderi.

Agjenti i Milot Rashica, Altin Lala, ka udhëtuar për në Milano, për të arritur një marrëveshje me klubin e Milan, të cilët janë të gatshëm të paguajnë për lojtarin e përfaqësuese së Kosovës./Insajderi.com.