Reading – Chelsea përfundon me 7 gola dhe spektakël

Reading – Chelsea përfundon me 7 gola dhe spektakël

Plot shtatë gola janë shënuar në ndeshjen Reading-Chelsea, në miqësoren që u zhvillua këtë pasdite.

Ekipi i Frank Lampardit ka fituar si mysafir në ‘Madejski Stadium’, me rezultatin 3:4.

Vendasit e nisën më mirë këtë ndeshje ku në minutën e 13′ shënuan një gol të bukur me parabollë me anë të Josh Barnett.

Lexoni më shumë