fbpx

Reagimi i FIFA-s dhe Presidentit Infantino për Vokrrin

Reagimi i FIFA-s dhe Presidentit Infantino për Vokrrin

Pas vdekjes së Fadil Vokrrit, Kryetarit të Federatës së Futbollit të Kosovës, ka reaguar me një postim edhe Federata Ndërkombëtare e Futbollit.

Në postimin e FIFA-s, citohet deklarata e Kryetarit të kësaj organizate Gianni Infantinos me rastin e vdekjes së Vokrrit.

Lexoni postimin e FIFA-s dhe Kryetarit Infantino.