Reagimi i Ronaldos kur pa personin “misterioz” të Ramës që po e filmonte

Reagimi i Ronaldos kur pa personin “misterioz” të Ramës që po e filmonte

Teksa Ronaldo po firmoste bluzën e tij dhe t’ja jepte tifozit të vogël Aurel Lalës, pa kamerën që e filmonte gjithë kohës, ndërsa ishin live në facebook-un e kryeministrit Edi Rama, më shumë në Insporti.com.