Reagon Vushtrria: Skandaloze dhe e turpshme tendenca e komentimit të penaltisë nga kryetari i gjyqtarëve regjional nga Mitrovica

Reagon Vushtrria: Skandaloze dhe e turpshme tendenca e komentimit të penaltisë nga kryetari i gjyqtarëve regjional nga Mitrovica

KF Vushtrria ka reaguar ndaj analizës së ish gjyqtarit të njohur, Vehbi Ibrahimi në emisionin sportiv “2me1”, në rastin kontestues në ndeshjen Dukagjini – Vushtrria.

Vushtrria ka reaguar në faqen zyrtare në rrjetin social Facebook, duke e quajtur skandaloze dhe tendecioz komentimin e ish gjyqtarit të njohur Vehbi Ibrahimi, shkruan Insporti.com.