Real Madrid fiton me magjinë e Sergio Ramos

Real Madrid fiton me magjinë e Sergio Ramos

Sergio Ramos e ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm nga gjuajtja e lirë për Real Madrid në ndeshje kundër Mallorca.

Goli i Ramos ishte i dyti për klubin vendës, dhe i fitores 2:0.

Të parin e shënoi Junior Vinicius me parabolë fantastike.

Me tri pikët e reja, Real Madrid sërish është në vendin e parë në tabelën e La Liga me 68 pikë, aq sa ka edhe Barcelona.

Insajderi.com