Real Madridi, Chelsea dhe Manchester United në luftë për yllin italian

Real Madridi, Chelsea dhe Manchester United në luftë për yllin italian

Manchester United dhe Chelsea janë të gatshme të luftojnë me Real Madridin për yllin italian.

Tri skuadrat e mëdha evropiane tashmë e kanë shfaqur interesimin e tyre për sulmuesin e Torinos Andrea Belotti dhe do të luftojnë mes vete për t’i siguruar shërbimet e tij.

Belotti ka një klauzolë lirimi në vlerë 100 milionë euro në kontratën e tij me Torinon.